google-site-verification: googlee35982afe7162bd0.html
Moja Mała Ojczyzna Rój

Strona główna




 

 

Aktualny harmonogram odbioru odpadów na lata 2017/2018

ZABUDOWA JEDNORODZINNA

Od listopada 2017 roku oraz w 2018 roku na terenie Żor odpady będą odbierane według harmonogramów dla poszczególnych rejonów. Poniżej zamieszczamy podział miasta na rejony, z wymienieniem wchodzących w ich skład ulic.

ŚCISŁE CENTRUM 1

Garncarska (za wyjątkiem numerów: 5, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 A), Górne Przedmieście, Moniuszki (za wyjątkiem numerów: 24, 24 A, 26, 28, 28 A,B,C,D) ; Klimka, Szeptyckiego (za wyjątkiem numerów: 1 i 3, 7, 11, 14 A-B)

ŚCISŁE CENTRUM 2

Szeroka (za wyjątkiem numerów: 8, 26), Murarska, Rynek (za wyjątkiem numerów: 15, 15 A-B, 20, 24, 25), Bagnista (za wyjątkiem numeru 2 A-B), Bałdyka, Bramkowa, T. Kościuszki (4,5,6,7,8,10,14,17,20), Dolne Przedmieście

REJON 1

Wodzisławska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 12, 14, 50, 70, 156), Św. Stanisława, Boryńska

REJON 2

Spokojna, Spacerowa, Wypoczynkowa, Wakacyjna, Niedzielna, Świąteczna, Wczasowa, Gwarków, Kłokocińska, Skośna, Równa, Kolona, Starowiejska, Boguszowicka, Jankowicka

REJON 3

Makowa ( za wyjątkiem numeru 25), Bartocka, Ptasia, Skrzeczkowicka, Klajok, Bażancia, Lasoki, Plonowa, Graniczna, Górna, Izerska, Brodecka, Świerklańska, Kaczeńców, Obiegowa, Pagórkowa, Daleka, Statki, Karpacka, Beskidzka, Sudecka

REJON 4

Głęboka, Gminna, Gryczana, Jęczmienna, Łąkowa, Orkiszowa, Pochyła, Poziomkowa, Pszenna, Rolnicza (cała), Stroma, Wysoka, Żytnia, Spadzista, Niska, Tymiankowa

REJON 5

Bratysławska, Chopina, Kiepury, Drwali, Elsnera, Nowowiejskiego, Gajowa, Góreckiego, Karłowicza, Kilara, Kolberga, Lutosławskiego, Szymanowskiego, Świętokrzyska, Wieniawskiego, Wybickiego, Bogusławskiego, Wileńska, Lwowska, Al. Jana Pawła II 23, 40-40a, 45, 47, 55, 57; Handlowa, Prawnicza (za wyjątkiem numerów: 20, 22, 24); Sądowa (za wyjątkiem numerów: 6, 13)

REJON 6

Rybnicka (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 226, 226A, 249, 259), Pawła Lokaja, Szczejkowicka, Kolejowa (za wyjątkiem numerów : 11, 11a-f, 9), Zielona, Żwaka, Kradziejówka, Rzeczna, Północna, Perkoza, Czapli, Komunalna, Wspólna

REJON 7

Adlerowiec, H. Buchalików, Jagodowa, Kasztanowa, Kochanowskiego, Krótka, Lazurowa, Pańskie Łąki, Tęczowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zalew, Żurawinowa, 3 Maja (za wyjątkiem numerów: 4,6), Zachodnia

REJON 8

Wł. Pałki, Polna, Reja, Rudzka, Sielska, Wiejska, Włościańska, Folwarecka (cała), Kojzara, Zdrojowa, Ogniowa

REJON 9

Kłapczyka, Konopnickiej, Zakątek, Zbożowa, Kominka, Hańcówka, Malinowa, Piwonii, Magnolii, Rzepakowa, Różana, Tulipanowa, Żniwna, Dąbrowskiego 23, Cegielnia, Al. W. P. (za wyjątkiem numeru 1 A,B,C), Miła, Dobra, Widok, Konwaliowa, Jesionek

REJON 10

Krajowej 52, Kwiatowa (za wyjątkiem numeru: 10), Andersena, Piękna, Pogodna, Szykowna, Żeromskiego, Miłosza, Herberta, Leśmiana, Gałczyńskiego, Nałkowskiej, Grudzińskiego, Janasa, Kraszewskiego, Tuwima, Asnyka, Orzeszkowej, Norwida, Orkana, Prusa, Sienkiewicza

REJON 11

Pszczyńska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 2, 4, 9, 18, 52), T. Kościuszki (od nru 21 do granicy miasta), Zostawa, Mickiewicza, Wyjazdowa, Wesoła, Sąsiedzka, Okrężna 1, Strażacka (za wyjątkiem numeru 24), Rubinowa, Bursztynowa, Strefowa, Zamkowa

REJON 12

Bema, Błękitna, Brzoskwiniowa, Cicha, Durantów, Dworska, Jabłoniowa, Leśników, Letnia, Ligonia, Lipowa, Lompy, Ładna, Mała, Młyńska, Morelowa, Nepomucena, Ogrodnicza, Orzechowa, Podlesie, Południowa, Poranna, Pukowca, Sportowa, Stalmacha, Szmaragdowa, Szoszowska, Truskawkowa, Zielna

REJON 13

Aleja Zjednoczonej Europy 20, Astrów, Osińska (za wyjątkiem numerów: 66, 80), Małachowskiego, Słowackiego, Deszczowa, Słowińska, Diamentowa, Granitowa, Kaszubska, Kleszczowska, Kresowa, Łużycka, Mazurska, Ogrodnicza, Orawska, Paderewskiego, Poprzeczna, Serdeczna, Skotnica, Srebrna, Śląska, Ustronna, Wyzwolenia, Złota

REJON 14

11 Listopada, Chabrowa, Fiołkowa, Goliasza, Jasna, Krokusowa, Lawendowa, Leśna, Łowiecka, Przyjazna, Pszczyńska 61A, 65 (od ul. Uroczysko), Radosna, Sosnowa, Strzelecka, Śmieszek, Targowa, Urocza, Uroczysko, Wodna, Zacisze, Zaułek

REJON 15

Pszczyńska 2, Biskupa (za wyjątkiem numerów: 36, 38, 40), Ogrodowa, Stodolna, Nowa, A. Weltzla (za wyjątkiem numerów: 19,23), Dębowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, K.Miarki ( za wyjątkiem numerów: 11, 11 A), Modrzewiowa, Raciborskiego, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wolności, Zagajnik

REJON 16

Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Cmentarna, Dworcowa, Fabryczna (za wyjątkiem numeru 10C), Gichta, Grabowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kopernika, M. Oświęcimskich (za wyjątkiem numerów: 40, 40 A, 42), Mikołowska, Piaskowa (za wyjątkiem numeru 5 A, B, C, D), Powstańców (za wyjątkiem numeru 2 A), Słoneczna, Stawowa, Traugutta

REJON 17

Bankowa 14, Sikorskiego 39, 42, 44, 45, 65, 68, Osińska 101, 103, Za Targiem, Baranowicka, Biesiadna, Familijna, Główna, Jesienna (za wyjątkiem numeru 1), Owocowa, Rodzinna, Spółdzielcza (za wyjątkiem numerów: 1, 19), Szkolna, Warszowicka, Wiosenna, Zimowa (za wyjątkiem numeru 9)

Aktualne harmonogramy odbioru odpadów dla poszczególnych rejonów:

- harmonogram ŚCISŁE CENTRUM 1

- harmonogram ŚCISŁE CENTRUM 2

- harmonogram REJON 1

- harmonogram REJON 2

- harmonogram REJON 3

- harmonogram REJON 4

- harmonogram REJON 5

- harmonogram REJON 6

- harmonogram REJON 7

- harmonogram REJON 8

- harmonogram REJON 9

- harmonogram REJON 10

- harmonogram REJON 11

- harmonogram REJON 12

- harmonogram REJON 13

- harmonogram REJON 14

- harmonogram REJON 15

- harmonogram REJON 16

- harmonogram REJON 17

 

ZABUDOWA WIELORODZINNA

Harmonogramy odbioru odpadów dla poszczególnych rejonów

- ścisłe centrum miasta

- os. Korfantego, os. Sikorskiego, al. Wojska Polskiego, Osińska 80, Promienna 5 i 7

- os. 700-lecia, os. Powstańców Śląskich, os. Pawlikowskiego, os. Księcia Władysława

- os. Gwarków, wspólnoty mieszkaniowe

 

 

 



roj12.pl.tl